Hotel Travel Park Lisboa

***
Avenida Almirante Reis 64, Lisbon, 1150-020, Portugali
Tee varaus Internetissä nyt. Hinnat alkaen EUR92.
Asiakaspalvelijamme ovat saatavilla, ole hyvä ja soita
Katso kaikki kuvia galleriassa

Tee varaus Internetissä nyt
Hinnat alkaen EUR92

yöta
1 Huone kanssa 2 Aikuisia Muuta hakua
Näytä hinnat
Huone
Huone
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti saatavilla
Lähetä tämä sivu

Hotel Travel Park Lisboa on 3 tähden hotellin kätevällä paikalla Lissabonin. Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu. Vieraat voivat hyödyntää hotellin autonvuokrauspalveluita.

Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.

Hotellin alueella on mahdollista liikkua rullatuolilla.

Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi.

Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa. Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta.

Tupakointi on täysin kiellettyä koko kiinteistössä. Kiinteistö tarjoaa käyttöön tietokoneita ja yrityspalveluja.

Näytä lisää »

Kysymykset ja Vastaukset

Hotel Travel Park Lisboa Hotellin palvelut ja mukavuudet

Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti saatavilla
Ilmainen WiFi
Savuttomat huoneet
Ilmastointi
Huonepalvelu
Terassi
Perhehuoneet
Hissi
Matkatavaroiden säilytys
Tallelokero
Faksi/valokopiotus
Esteetön palvelu
Silityspalvelu
Auton vuokraus
Savuttomat tilat
Jaettu oleskelutila/TV-alue
Yksilöllinen käyttömahdollisuus pyörätuolilla
Alhaalla kylpyhuoneen pesuallas
Hätäjohto kylpyhuoneessa
Ulkokalusteet
Kahvila paikan päällä
hedelmiä
Siru maksaminen saatavilla
Palosammutinta
Ensiapupakkaus saatavilla
Lasku toimitettu
Savuhälyttimet
Ruoka voidaan toimittaa vierashuoneeseen.
CCTV ulkona kiinteistössä
Pääsy terveydenhuollon ammattilaisiin

Televisio yleisissä tiloissa
Vastaanotto (rajalliset aukioloajat)
Internet-yhteys
Siivous pyynnöstä
Viinijulkaisutilaisuudet
Vastaanottosali
Peitetty pysäköinti
Turvattu pysäköinti
Autotalli
Sähköpolkupyörän latauspiste
Massaannostelija hygieniaesineille
Sähköpyörän latausasema

 

Asiakaspalautteita

Tämän hotellin arvostelut ovat vain englanniksi. Napsauta tästä nähdäksesi >>
Klikkaa tästä anna lausuntoa >>

Hotel Travel Park Lisboa Usein kysyttyjä kysymyksiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Hotel Travel Park Lisboa?
Asiakkaat voivat kirjautua sisään alkaen klo 15:00. Uloskirjautuminen on klo 11:00 mennessä.
Mikä on lähin lentokenttä kohteeseen Hotel Travel Park Lisboa?
Lisbon, Portugal (LIS-Portela) sijaitsee 2.96 mi päässä majoituspaikasta.
Tarjoaako hotelli huonepalvelua?
Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu.
Onko hotellin läheisyydessä autonvuokrauspalveluja?
Vieraat voivat hyödyntää hotellin autonvuokrauspalveluita.
Onko vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden?
Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.
Onko Hotel Travel Park Lisboa pyörätuolilla esteetön?
Hotellin alueella on mahdollista liikkua rullatuolilla.
Onko hotellihuoneissa tallelokeroita?
Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi.
Tarjoaako Hotel Travel Park Lisboa ilmaisen wi-fi-yhteyden?
Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa.
Onko saatavilla pyykinpesupalveluja?
Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta.
Onko hotellissa sallittu tupakointi?
Tupakointi on täysin kiellettyä koko kiinteistössä.
Onko Hotel Travel Park Lisboa-hotellissa bisneskeskus?
Kiinteistö tarjoaa käyttöön tietokoneita ja yrityspalveluja.

Hotel Travel Park Lisboa kartalla

📍 Hotel Travel Park Lisboa
Klikkaa käyttääksesi karttaa

 

Katso kaikki kuvia galleriassa
Asiakaspalautteita
...located perfectly close to everything...room was really clean and the service was excellent...
Hotellin keskiarvo: 9.0
(ulos 10) Perustuen 3 ääntä
Klikkaa tästä anna lausuntoa

Tietoa alueesta

    Lentokentät lähellä Hotel Travel Park Lisboa

    • Lisbon, Portugal (LIS-Portela) - 2.96 mi

    Museot

    • Casa-Museu Dr. Anastacio Goncalves - 0.74 mi
    • Water Museum - 0.95 mi
    • Lisbon Water Museum - 0.99 mi
    • Museum of Decorative Arts Museu de Artes Decorativas - 1.05 mi

Hotellit lähellä Hotel Travel Park Lisboa

TURIM Luxe Hotel is ideally situated in the heart of Lisbon's historic centre, offering guests easy access to the vibrant city life. Just a short stroll from ...
Lisbon City Hotel welcomes guests with its urban design and a unique anti-allergic floor, ensuring a comfortable stay for all. The lobby captivates visitors ...
Czar Lisbon Hotel is perfectly situated in the heart of Lisbon, just a short 5-minute drive from the vibrant Avenida da Liberdade. This makes it an excellent ...
Neya Lisboa Hotel offers a serene retreat in the heart of Lisbon, conveniently situated just 5 km (3.1 mi) from the airport. Guests can easily explore the city ...